Únor 2011

Traumzimmer

28. února 2011 v 20:45 | >>Kikiswek<< |  DiaŘek
Ciao gente..jakapk se máte??..Já docela dobře..:)..jen s ezas emusím učit..zemák ,občanku atd...Teď dělám úkol na občanku..ňákou reklamu na zdravou výživu...D..tk dělám na Muslli..:D..no potom budu muste dělat na sloh ňáký líčení o některý kytce..mm zajímavý..:D.no a pak na čtvrtek musim dodělat projekt na něminu-Traumzimmer...:)..no něco už mám..ale z jen z malé části..:D..Tak se mějte..jdu si to doděloat a pak s ehcvíli juknjout na Tv tak...Ciao il tuo kikisek...♥:-*

Bigram joga

28. února 2011 v 19:54 RaDy
Bikram jóga přináší rychlé výsledky. Hledáte něco nového? Horká jóga by mohla být zajímavá alternativa.
Bikram jóga vychází z indického tradičního cvičení, které obsahuje 26 póz. Jednotlivé cviky na sebe přesně navazují tak, abyste se protáhly a zároveň u toho posilovaly celé tělo. Výsledky jsou úžasné. Jste- li typ, kterému "zbrklé" poskakování aerobiku nevyhovuje, ale zároveň hledáte posilování mimo fitness centra, bikram jóga by mohla být tím pravým.


bikram jóga


Říkáte si,že je jetá!!:D

27. února 2011 v 20:40 | >>Kikiswek<< |  DiaŘek
Tak už jsem zase tu..:D..teď nejspíš něco přidám a affíky oběhnu zítra..:)...Tyo nwm jak je to možný..ale srašně se mě začla líbit italština..:)..:D..řikáte si ,že sem asi blázen ..ale to nejsem...vůbec netušim jak je to možný..:D...Ale budu se do Itálie muset aspoň jednou podívat..:).:D.Teď si určitě říkáte:Bože,ta je ňáká jetá ne..:D..já vim já vim..ale já za to nemůžu..:D..někomu sme to říct musela..:)..tkže zatím,jdu něco přidat...dobrou noc..:)♥Snad už to půjde..:)

27. února 2011 v 17:19 | >>Kikiswek<< |  DiaŘek
Ahojky tk už sem doma..blog už mi snad půjde no uvidíme..:) Teďka tu je návštěva takže du s nima chvilku pokecat..:D..a pak večer snad něco řpiádm až si dodělám úkol..:)..Takže se zatím mějte páá..:)

Nejde to..:(

25. února 2011 v 14:51 | >>Kikiswek<< |  DiaŘek
Ahojky....tk jakpak je?..U mně no docela fajn..Včera sme se z volejbalu vrátili asi kole půl 9 tksme už nci nestihla přidat!..Teď asi taky ztase nic nepřidám..nwm..za 1,mi nejdou přidávat obrázky...jakože vůbec..:-/:(..tkže úplně na hovno..:-/..Kdyby ten blog nezměnili,tk by mi to šlo normálně..chjoo..:/...No jinak affíky sme zase neszihlavšechny oběhnout takže s emoc omlouáv,teď sem ten blog a affs zanedbávala..ale od pondělí to snad zlepším uvidíme jak to víde s časem!..:)..Za chvíli du an trénink a pak jedu k babičce takže něco přidám až v pondělí tak s emějte a užijte si víkend pá..:)

Nebyl čas

23. února 2011 v 20:31 | >>Kikiswek<< |  DiaŘek
Ahojky...Takže moc se vám omlouvám,že sem tu těch předešlích párdní nebyla!..Nebyl čas..a taky mi nebylo moc dobře!:(..Omlouvám se affíkům,které sme tímpádme zanedbala....Dnes už ais zase nic nepřidám..:(..a zítra taky ne protože hned po škole,jedeme na volejbalový zápas a přijedeme až ňák k večeru!..Takže s eomlouvám a doboru noc..:)

Tvé ruce a nehty!

19. února 2011 v 20:40 RaDy
Nlakované nehty

Čisté ruce a upravené nehty, to je dobrá vizitka pro každou slečnu. Ale víš vůbec, jak se o ně správně starat? Pomůžu ti vyřešit několik častých problémů, abys i ty měla krásné a především zdravé ruce.Masopust

19. února 2011 v 18:06 | >>Kikiswek<< |  DiaŘek
Ahojky..No tk jak ste si užili Sobotu?..Já luxusně,..-:D..Byla sem s kámoškou u nás na masopustu..No vlastně pak sme tam nebyly jen my dvě,ale asi půlka naší školy..:D.Ale bylo to tam vážně fajn..:)..Nejlepší bylo vstoupení ,který tam bylo!:D..Nejvíc mě dostaly malý děti ,který dělaly hrášek a kukuřici..:D..a tancovaly na tu písničku z reklamy na zeleninu bonduelle..:D..a potom jendý mí kámošky malej brácha dělal tu ženskou z tý reklamy na Matoni..:D..bože z něj sem nemohla..:D..No pk sme byly eště chvíli venku s kámošema atd..:D..takže ok..A teď sme doma téměř sama..:D..takže si udělám úkoly ,aby sem je nemusela dělat zítra protože jedeme na volejbal a pak sme pozvaný na oslavu..:)..Takže se musim ještě učit..:-/..Tak vám sem dnes ještě něco sna dpřidám a affíky oběhnu buď zítra večer nebo v Pondělí tak páá..:)

Hororový příběh

17. února 2011 v 19:47 ČláNečky

Hlas v telefonu

Byly jsme zrovna s mou sestřenkou Annou doma, poslouchaly jsme písničky a byly jsme úplně v pohodě, i když byla skoro už půlnoc. Najednou nám zazvonil v kuchyni telefon. Hrozně jsme se lekly, ale pak jsme si řekly, že to budou její rodiče, takže jsme telefon zvedly. K našemu překvapení to nebyli její rodiče, ale nějaký chlap. Chtěly jsme zavěsit, když vtom začal něco říkat o půlnoci a o tom, že až odbije dvanáctá, tak zemřeme. Byly jsme už fakt dost vyděšené, a právě v tu chvíli někdo zaklepal na dveře. Myslely jsme, že si někdo dělá srandu, ale za dveřmi nikdo nestál. Pak jsme uslyšely dupání a výkřik. Utekly jsme do mého pokoje a zamkly dveře.
Druhý den nám mamka řekla, že včera večer umřel nějaký muž, který bydlel v našem domě a kterého nikdo moc neznal a našli ho prý u našeho schodiště. Volal nám snad proto, že nás chtěl požádat o pomoc? To se už nikdy nedovíme.


Pomoc!Miluju kluka své kámošky

17. února 2011 v 19:42 RaDy
Když milujete stejného kluka

Co tě spojuje s tvojí nejlepší kamarádkou? Líbí se vám stejné oblečení i filmy, posloucháte stejnou hudbu, svorně nadáváte na největší pipky ve škole. Jenže co když máte i stejný vkus na kluky?
Kamarádka ti představí svého nového kluka. Skvělého kluka. Tak skvělého, že máš chuť ho kamarádce přebrat. Z toho by mohl být obrovitánský problém. Dělat do kluka tvojí kamarádky, to je "o hubu". Jasně, může to skončit i happy endem, ale sama asi tušíš, jak moc je tahle možnost nepravděpodobná. Jaké jsou tedy možnosti?


Už zase!..:-/

17. února 2011 v 19:29 | >>Kikiswek<< |  DiaŘek
Ahojky..tk jk se máte?..Já celkem ok..:)..Včera sme byly na tý zumbě a bylo to fakt super..:D:)..chtěli sme jít i příští středu ,ale už nebyly místa:(..chjoo  no to je jedno!..Teta nás pak obědná na celý měsíc tk to už snad vyjde..:)..Dneska to ve škole docel šlo.!'No prostě jako dycky :-P...Jinak opět s emi rozbil mobil,takže opět na reklamaci!:(..No ais si budu muset šetřit na novej!..:-/..Jinak treď půjdu něco přidat a pk nwm co pudu dělat..asi kouknu na ňákej filmek!..Tak pá a affíky oběhnu zítra!:)

Pomalýý...:-/

16. února 2011 v 12:13 | >Kikiswek<< |  DiaŘek
Ahojda..Brumlíci..:DJ kpk se máte?..Já celkem ok...Teď sedíme opět na kompech a pak máme ještě jendu hodinu...o bože..voprúzz..:-/:-P..No doufám,že nebudem mit tu chemii..ale že příde říďa..:D...Nwm jestli teď stihnu něco přidat,protože ty školní kompy sou strašně pomalý..:/..Kdyžtak přidám něco až přídu domů..tk s ezatím mějte a užijte si dnešek..:D:D

Největší machři světa.?!.

15. února 2011 v 20:17 | >>Kikiswek<< |  DiaŘek
Ahojda..plyšáčci..tk jk se dneska máte??..Já celkem normálně!...Jen mě trochu trápí rýma..:(:/..No ve škole to celkem šlo!:)..Na občanku a na tělák sme měli zase supl... a samozřejmě kluci museli dělat zase naschvály..tkže úžasný!..opět mě a kámoškám vypili celý pití!..Já nwm co si o sobě myslej..jakože když někomu vlezou do tašky(eště k tomu když u toho Neni)..vemou mu flašku s pitim a celou ji vypijou..že sou jako zajímavý..že je to úplně úžasný a že sou díky tomu největší machři na světě!..No to asi s těží!!:-/:-P..Sou to úplný dementi!..Nechápu proč musíme mít ve třídě takový kretény!!:-/..No jinak dneska už nic nepřidám...Do teď sme se učila..teď se du osprchovat kouknout na telku a spát!..Takže snad něco přidám zítra...Jinak zítra už deme konečně s kámošku na tu Zumbu(nesmim to eště zakřiknout..:)..)...Takže se mějte pá :-)


P.S.-Opět děkuji za vaši návštěvnost ste úžasný -včera 265 lidí..nehcápu to..:) :D..ale moc vám děkuji!:)

Tipy na oblečení,které tě zeštíhlý..

14. února 2011 v 19:53 RaDy
Vypouklé bříško, silnější stehna, oplácaný zadek? Vhodně zvolené oblečení zamaskuje všechny problémy.
Spousta holek má v zimě nějaké to kilo navíc. Nejdřív přišly vánoční přejídací orgie, v mrazu se ti nechce ven a s cvičením to taky trochu šidíš. Není tedy divu, že se ti trochu oplácaly boky a tvoje bříško už také není tak ploché jako dřív. Co s tím? Než přijde sezona plavek, určitě už budeš mít svou váhu zase zpátky, teď můžeš nechtěné špíčky zamaskovat správně zvoleným oblečením.


Čoklové..:D

14. února 2011 v 19:48 | >>Kikiswek<< |  DiaŘekAhojky bobíci..Takže jelikož se mi tenhle článek už asi 3krát vymazal..:-/..tk to shrnu..Takže dneska celkem fajn..:)..Ráno s emi spustila rýma ..takže fajn..:-/..doufám,že se mi to nerozjede eště víc..:-(..No ve škole celkem ok..jen po nás kluic házeli ňáký sneo..kokotii..Jk sme je nazvala já ..jsou to čoklové..:D(zvláštní nadávka..no trochu sem se přeřekla..:D)...Ve škole nebyla naše třídní..takže sme nepsaly z občanky a nezkoušela mě z příroďáku..psali sme sice z chemie to sme trošku připosrala..ale tk to si snad opravim..budu muset..:D..Teď něco přidám..pudu si umýt vlasy..trochu s ekouknout na učení..pak pod deku s čajem..a pk spát..:)..Jinak moc děkuji zase za vaši návštěvnost-včera 141 lidím..moc díky tak pá..:)


Jinak tu písničku nahoře pořád poslouchám..je úžasná..:)

WoW..moc vám děkuju!:)

13. února 2011 v 19:59 | >>Kikiswek<< |  ČláNečky
Jo a ještě vám chci taky poděkovat za vaši úžasnou návštěvnost!:)WoW..Včera jsem tu měla 108 lidí!..To je pro mě úspěch!'..Tkže vám strašně strašně děkuju!!:-) ♥...A jen ve svém navštěvování pokračujte..:-D


Váš >>Kikiswek<<

Svaly...no ani slyšet ani vidět!!:D

13. února 2011 v 19:49 | >>Kikiswek<< |  DiaŘek
Ahojky...Takže dneska ráno jsem se vrátila od babičky a hned jsem vyrazila na volejbal..Hráli sme v Trutnově!..Bylo to docela fajn..:(..Uhráli sme asi tak 2 sety??..no možná víc..ale nwm!:D:D:)Nemám paměť!!..Jinak včera sem se skoro celej den učila a dělala úkoly aby sem dneska měla míň učení,ale stejně mi to přišlo stejný!!:-D.:-/..Až asi do 6 tady byla teta atd..takže sme s ena to ani nekoukla ..takže sme se učila až do teď občanku a příroďák..no a vlastně taky chemii!..Občanku umim ak jako středně ,chemii taky..:D..A příroďák..ani mě nemluvte!..Strašný něco si pamatuju,ale takový svaly!..UUU totální výmaz!!:-/:-P..Takže jestli mmě bude zítra zkoušet tk sme ..víte dke!!:-D:-/..No něco řpidám až zítra po tréninku a affíky taky oběhnu zítra tak pá...:)

Valentýnské obrázky..♥

11. února 2011 v 9:29 Kusowky
Jinak blíží se Valentýn..ale já ho ovšem jako každej rok..opět nebudu slavit..Neni skym no..:-(:-P


Takže tady sou ňáký obrázky..:-*♥:)


Valentýnské kačenky 800x600


Ve škole!:)

11. února 2011 v 9:20 | >>Kikiswek<< |  DiaŘek
Čauky...Tkže se vám eště ozívám ze školy..než tu už nebudu!:)..:P..Máme děják takže sme opět tady..:D..No něco skočím přidat :)..A dneska už nic teda nepřidám..a nebudu tu teda až do Neděle..takže všechny důležitý věci udělám v pondělí..:D(oběhnu affs a něco přidám..:D)..Takže se mějte a užijte si víkend

                                    Váš >>Kikiswek<<